GZ1000BP

                     Żurawik przejezdny o dużym udźwigu 1.000 kg i wysokości podnoszenia do 3.030 mm.
                     Naszym żurawiem mobilnym można łatwo manewrować, zachowując absolutne bezpieczeństwo, nawet w wąskich korytarzach
                     i przestrzeniach, dzięki:
Broszura        Wymiary frontu tylko 800mm
                     Wytrzymałe i płynnie poruszające się koła skrętne wyposażone w hamulce postojowe.

Rama dolna żurawika wyposażona jest w specjalne wsporniki dla wózków widłowych- do bezpiecznego podnoszenia i transportu żurawika na długich dystansach.
Wbudowany prostownik z wskaźnikiem poziomu naładowania baterii.
Żuraw wyposażony jest w kaseta sterownicza do podnoszenia i opuszczania ramienia. Regulowane co do milimetra opuszczanie jest podstawowym wymogiem, gdy wymagana jest duża precyzja pozycjonowania ładunku.
Układ hydrauliczny żurawików wyposażony jest standardowo w zawór przeciążeniowy oraz zawór zapobiegający nagłemu upuszczeniu ładunku w przypadku pęknięcia przewodów.
Żurawie warsztatowe zastosowanie znajdują nie tylko w dużych zakładach przemysłowych, gdzie służą jako ergonomiczne i bezpieczne wyposażenie pojedynczych stanowisk pracy, ale też w mniejszych halach oraz warsztatach, okazując się jednym z najważniejszych urządzeń umożliwiających podnoszenie i transport ciężkich ładunków.
Zastosowanie głównie w zakładach i warsztatach do podnoszenia ciężkich elementów.
Wszystkie żurawie firmy Flex Lifting  są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.

    

  • 2.png
  • 3.png
  • 5.png
  • 6.jpg
  • 12.png