ORBIT 500EL / 500ER

                      Żuraw z ramieniem obrotowym w pełni elektryczne.
Broszura         Mobilny w pełni elektryczny żuraw Orbit 500, wysięgnik podwójny, Nośność 500 kg.
                      Napęd elektryczny; elektryczne podnoszenie i opuszczanie ramienia; elektryczne wysuwanie i wsuwanie ramienia;
                      elektryczny obrót ramienia o 210 °.


Seria ORBIT 500E dostępna jest w 2 wersjach:

ORBIT 500EL elektryczne sterowane za pomocą proporcjonalnych dźwigni
ORBIT 500ER za pomocą proporcjonalnego sterowania radiowegoregulowana prędkość

Samobieżny żuraw z napędem akumulatorowym typu Pick&Carry (podnieś i przenieś). Odpowiedni do prac w magazynach oraz wszędzie tam, gdzie używanie innego rodzaju dźwigów jest utrudnione ze względu na ograniczoną przestrzeń.
Wysokość podnoszenia 3500 mm – Długość robocza wysięgnika 2050 mm ( przód i bok ).
Napęd z prowadzeniem za pośrednictwem ergonomicznego dyszla wyposażonego w klakson i przyciski zapobiegające zgnieceniu – Przycisk Zając/Żółw umożliwiający jazdę z 2 prędkościami Zalety: – Przeznaczony do załadunku przedniego – System ograniczania maksymalnego dozwolonego obciążenia – Umożliwia operowanie z zawieszonym ładunkiem – Podnośnik o najmniejszych wymiarach w swojej kategorii – Wyjątkowy kąt skrętu, który umożliwia poruszanie się lub obracanie się w ograniczonej przestrzeni – Możliwość transportu za pomocą wózka widłowego.
Rama dolna żurawika wyposażona jest w specjalne wsporniki dla wózków widłowych- do bezpiecznego podnoszenia i transportu żurawika na długich dystansach. We wszystkich produktach firmy Flex LIfting standardem są ograniczniki momentu obciążającego.
Wszystkie żurawie firmy Flex Lifting  są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.
Zurawie Flex Lifting Pick & Carry to nie tylko ogromna funkcjonalność, ale również bezpieczeństwo i ekologiczna praca. Dzięki zaawansowanym dodatkom i szeregom funkcji możliwa jest nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna praca.
Żurawie samojezdne Flex Lifting Pick & Carry są zasilane całkowicie akumulatorowo. Umożliwia to pracę bez emisji. Hałas emitowany przez maszyny mieści sie tym samym w dolnym zakresie głośności.