ATLAS 1TE2L / 1TE2R

                        

                        Mobilny w pełni elektryczny żuraw ATLAS 1TE2 , wysięgnik podwójny, Nośność 1.000 kg.
 
Broszura          Napęd elektryczny; elektryczne podnoszenie i opuszczanie ramienia; elektryczne wysuwanie i wsuwanie ramienia.


Seria ATLAS 1TE2 dostępna jest w 2 wersjach:

ATLAS 1TE2L elektryczne sterowane za pomocą proporcjonalnych dźwigni
ATLAS 1TE2R za pomocą proporcjonalnego sterowania radiowegoregulowana prędkość

Samobieżny żuraw z napędem akumulatorowym typu Pick&Carry (podnieś i przenieś). Odpowiedni do prac w magazynach oraz wszędzie tam, gdzie używanie innego rodzaju dźwigów jest utrudnione ze względu na ograniczoną przestrzeń.
Napęd z prowadzeniem za pośrednictwem ergonomicznego dyszla wyposażonego w klakson i przyciski zapobiegające zgnieceniu – Przycisk Zając/Żółw umożliwiający jazdę z 2 prędkościami

Zalety:
– Przeznaczony do załadunku przedniego
– System ograniczania maksymalnego dozwolonego obciążenia
– Umożliwia operowanie z zawieszonym ładunkiem
– Podnośnik o najmniejszych wymiarach w swojej kategorii
– Wyjątkowy kąt skrętu, który umożliwia poruszanie się lub obracanie się w ograniczonej przestrzeni
– Możliwość transportu za pomocą wózka widłowego.

Rama dolna żurawika wyposażona jest w specjalne wsporniki dla wózków widłowych- do bezpiecznego podnoszenia i transportu żurawika na długich dystansach. We wszystkich produktach firmy Flex LIfting standardem są ograniczniki momentu obciążającego.
Wszystkie żurawie firmy Flex Lifting  są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszym dyrektywami Unii Europejskiej.
Zurawie firmy Flex Lifting Pick & Carry to nie tylko ogromna funkcjonalność, ale również bezpieczeństwo i ekologiczna praca. Dzięki zaawansowanym dodatkom i szeregom funkcji możliwa jest nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna praca.
Żurawie samojezdne firmy Flex Lifting Pick & Carry są zasilane całkowicie akumulatorowo. Umożliwia to pracę bez emisji. Hałas emitowany przez maszyny mieści sie tym samym w dolnym zakresie głośności.

    

  • a.jpg
  • E01.png
  • E02.png
  • E03.png
  • E04.png
  • kadr.jpg
  • E05.png